TREVİ TEKNOLOJİ

Trevi Teknoloji, 2009 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuştur. Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda 2012 yılında da Antalya ofisimiz hizmete başlamıştır. Şirketimiz sertifikalı uzman mühendis kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışındaki kurumsal müşterilerde çözüm odaklı hizmetler vermektedir.

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren bilişim sektöründeki lider üreticiler ile partner ’lik anlaşmaları imzalamış olup bu üreticilerin ürün ve çözümlerini sunma çabası içerisindeyiz. Tüm çalışmalarında “ koşulsuz müşteri memnuniyeti ” ilkesinden yola çıkan Trevi Teknoloji, her geçen yıl müşterilerinin verimliliğini ve değerini arttırmak için yeni çözüm ve hizmetler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimiz ile iş ortaklığını, müşteri ve hizmet odaklı bir anlayış içerisinde ve karşılıklı yarar ilkesiyle sürdürmeyi amaç edinmekteyiz. 2011 yılı içinde bakım anlaşması, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimizi sizlere daha yüksek kalitede sunabilmek adına Trevi Teknoloji bünyesinde TRIDES firmamız faaliyete başlamıştır.

TECRÜBELERİMİZ

Çözüm Odaklı Danışmanlık
Profesyonel Hizmet
Kaliteli Servis Hizmeti
Sektör Tecrübesi
0
Kişilik Profesyonel Ekip
0
Mutlu Müşteri
0
Gerçekleşen Proje

Neden Biz ?

Çözümsel Yaklaşım

Müşteri Memnuniyeti Odaklı İş Anlayışımız

Profesyonel Hizmet Odağımız